IS BANKASI EGITIM GRUBU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
IS BANKASI EGITIM GRUBU

TEMEL BANKACILIK EGITIMI/GISE YETKILISI

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

ilk hafta:)

4 posters
YazarMesaj
tuuba

tuuba

ilk hafta:) Empty
MesajKonu: ilk hafta:)   ilk hafta:) Icon_minitimeCuma Ağus. 03, 2007 11:29 am

1 haftamız bitti...cheers nsl gectı anlayabılen var mı????
liberdal

MesajKonu: Geri: ilk hafta:)   ilk hafta:) Icon_minitimeCuma Ağus. 03, 2007 2:59 pm

ilk bana girdi:P 7.4 ytl. eminim ki 5 ytl k1-k2 olayında gitti . yoksa mümkün değil zira ben daha ödeme yapmıyorum??arkadaşlarınızla elden para alışverişine dikkat !!!
nurcan

nurcan

MesajKonu: Geri: ilk hafta:)   ilk hafta:) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 04, 2007 9:27 am

öle yopun bi haftaydı ki anlatamam herün 21,30dan önce çıkmadık şubeden Sad cuma günü erken çıktık ama 21,15 teeee ..... Sad

müdürüm çok iyi şeflerim de çok iyi zaten tek gişe memuru ben kaldım ben de operasyondaki bayanla anlaşmaya çalışıom onu da gişeye aldılar

ve ben hala maaşımı alamadım Sad
elif

elif

MesajKonu: Geri: ilk hafta:)   ilk hafta:) Icon_minitimePaz Ağus. 05, 2007 2:17 am

tuuba demiş ki:
1 haftamız bitti...cheers nsl gectı anlayabılen var mı????
vallaha tubacım anlamayan varmı bende onu merak ediyorum çünkü ben yorgunluktan ölüyorum akşam 9da evde oluyorum bide müdürümüz hafta sonumuzuda çaldı yeni gelen 4 arkadaş var hepimize ekranları yazıcıdan bastırdı onlara hafta sonu çalışıcaz
operasyondan gişeye geçtim perşembe cuma gişedeydim eğlenceli ama herkes yeni olmasına rağmen herkes bişey söylüyor gıcık oluyorum hep müdahale hep müdahala Mad Mad bounce
tuuba

tuuba

MesajKonu: Geri: ilk hafta:)   ilk hafta:) Icon_minitimePaz Ağus. 05, 2007 2:39 am

cok sukur bızde ısler en gec 7de bıtıyo 7yı 5 gece evdeyım masalah dıyeyım. bende operasyondan bıreysele gectım. ama hıc bır sey yapmıyorum daha. sadece ızlıyorum. arada ıslem yapıyorum. valla her sey cok karısık gelıyor. ekranlar yetmıyormus gıbı bırde ekranların ıcındekı kodlar benı olduruyor.bır de kafam alla bullak oldu hangısınde kac fıs cıkacak hangısı kendıme kalacak hangısı musterının olacak:S:S: ay ben salakmıyım:S benım gıbı olan varmı? hepınıze bol sanslar arkadslar
nurcan

nurcan

MesajKonu: Geri: ilk hafta:)   ilk hafta:) Icon_minitimePaz Ağus. 05, 2007 6:32 am

valla tubaaaacımmm bende hep karıştırdım ben gişedeydim zaten 3 gün boyunca... hangi matbaa ne zaman kullanılcak karıştırdım kimine otm1 verdim kimine 43a hepsi karıştı yani :S

imza almam gereken yerlerde imza almadım para çekişlerde alıom da hep havale tarzı fon alıp satma da sonra yatırım hesabı açma gibi işlemlerde hala imzayı unutuom :S
tuuba

tuuba

MesajKonu: Geri: ilk hafta:)   ilk hafta:) Icon_minitimePtsi Ağus. 06, 2007 11:42 am

slm mıllet:S gercı kımse yok ne mılletıVery Happy ben persembe gunu bıreyselde tek olacagım ılk defa:S:S:S bana dua edın de sacmalamayayım ılk gunumde... hepınıze bol sans...flower
liberdal

MesajKonu: Geri: ilk hafta:)   ilk hafta:) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 11, 2007 1:25 pm

hahaha benim başıma ne geldiii duyun da gülün biraz.
cuma günü öğleden sonra 70 fiş yaptım herşey mükemmel. ilk ben kasa yaptım sıfır hata 2 lira fazla verdim. şef bravo kaptın iyice falan dedi. şiştim biraz. 6buçuk falandı ufak bi oğlan çocuğu bekçiden rica etti bana doğru yaklaşıyor elinde bi kağıt. ''abi salı günü para yatırmıştım bugün bi problem oldu para yanlış yere yatmış.''
ben bi anda dumur oldum. gittim şefe söyledim elimde kağıt böle böle. adam zavallı '' e napayım şimdi silahı alıp beynimemi sıkayım napayım'' demminki tebriklerden eser kalmadı hahahahaa : cyclops çocuğu beklet beklet sonra dedik pazartesi halledelim falan.... rezil olduk rezil. bi de ben kafama göre ck yapmaya başlamıştım o da patladı Smile şef delirdi. ya bune !! milletin hesabından para çekiyon diyor.hahaha
şefin haberi yok hahahah
nurcan

nurcan

MesajKonu: Geri: ilk hafta:)   ilk hafta:) Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2007 3:58 am

puahahaha Smile lol!

ilk hafta:)
1 sayfadaki 1 sayfası