IS BANKASI EGITIM GRUBU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
IS BANKASI EGITIM GRUBU

TEMEL BANKACILIK EGITIMI/GISE YETKILISI

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

ilk gün

+2
tuuba
gurolsoylukan
6 posters
YazarMesaj
gurolsoylukan

ilk gün Empty
MesajKonu: ilk gün   ilk gün Icon_minitimePaz Tem. 29, 2007 3:06 am

arkadaşlar herkese ilk gününde başarılar ve bol şanslar
tuuba

tuuba

ilk gün Empty
MesajKonu: Geri: ilk gün   ilk gün Icon_minitimePaz Tem. 29, 2007 3:26 am

arkadaşlar herkese ılk gununde bol sans... herkes aksam usenmeyıp ılk gununu yazsın.. muhtemelen en cok ben sacmalayacagım bounce
nurcan

nurcan

ilk gün Empty
MesajKonu: Geri: ilk gün   ilk gün Icon_minitimePaz Tem. 29, 2007 6:02 am

hmm .... herkese başarılar ilk gününde ... tubaaa ama ben yazamıcam ilk gün akşamı ... benim köyümde daha net yok Very Happy ama wireles varmış laptopu götürürsem yazarım Very Happy
tuuba

tuuba

ilk gün Empty
MesajKonu: Geri: ilk gün   ilk gün Icon_minitimePtsi Tem. 30, 2007 11:20 am

ilk gunu ilk ben anlatayım:) sabah gıttım dırek mudurun yanına aldılar.. mudurum cok ıyıymıs ama gıdıyor.subede sadece 1 erkek var:D ben gısede degılım operasyondayım ve odadakılerde benım gıbı klıma sevmıyor Twisted Evil bızım sube cok yogun 8den önce bitmiyormuş işler.bugun senetlerle ılgılı o kadar cok sey yaptımkı aklımda su an hıc bır sey yok deftere kaydet bılgısayara kaydet sıraya dız:) operasyonda oldugum ıcın butun gun cıkardıgım fıs sayısı 5:D neyse sızınkılerı dınleyeyım arkadaslar daha aklıma gelırse yazarım:)SmileSmile bounce
elif

elif

ilk gün Empty
MesajKonu: Geri: ilk gün   ilk gün Icon_minitimePtsi Tem. 30, 2007 11:39 am

beni opereasyona aldılar işim çok iyi biraz kafa karıştırıcı am yoğunluk güzel eft çek senet işleriyle uğraşıyoruz tubacım bize gel hep erkek 1 bekar bayan var 3 taneside orat yaş üstü çok nezih temiz biyer hemen bişeyler yaptırdılar ama f klavye anamı ağlattı tabiri caizse.yarın değiştircekler inşallah.neticede ben memnundum herkes için aynı hisler sözkonusu olur umarım.tekrar başarılar herkese:)
liberdal

ilk gün Empty
MesajKonu: Geri: ilk gün   ilk gün Icon_minitimePtsi Tem. 30, 2007 12:51 pm

slm. çok yorucuydu beni 2 gişe memuresinin arasına koydular akşama kadar yaklşaık 350 fiş kesimine şahit oldum. bi sağa bakıyom bi sola bakıyorum. bi yorul bi yoruldum ki of aman . bi de klima kifayetsiz kaldı ki hiç anlatmayım siz anlayın artık şehrin en yoğun şubelerinden birinin halini!!! bi de ana kasa tutmadı mı!!! 1.5 saat te onun için bekledim oldumu sana 20:00 !!!! bi de bana kredi kartlarını dizdirdiler... bi de şube 4 haftadır denetimdeymiş...2 müfettiş oğlan var çok gençler ama çok havalılar Smile sicil şifre tamam ben yarın başlıyorum esas icraata. kj bk kb kc ck imdaaaaaaaaaaaaat
tuuba

tuuba

ilk gün Empty
MesajKonu: Geri: ilk gün   ilk gün Icon_minitimePtsi Tem. 30, 2007 1:03 pm

benım sıfremı sabahtan verdıler hatta sabahtan saglık raporu ıcın verdıgım parayı bıle hesabıma gecırdım:D aştım ben aştım:p
nurcan

nurcan

ilk gün Empty
MesajKonu: Geri: ilk gün   ilk gün Icon_minitimeSalı Tem. 31, 2007 2:04 pm

ooo tuba sen hızlıymışsın valla .... benim şubem de çok yoğun arkadaşlar ilk günümde saat 22.20 de çıktım şubeden Rolling Eyes bugünde pek farklı değildi Sad yarın gişe alıorum . benim şubede iki memur vardı askere gidiolar ben tek kaldım.. operasyondaki memuru gişeye verecekler benimle birlikte şubeye bi şef başladı o da şef olmuş ama nasıl olmuş bilmiorum hiç bir bilgisi yok valla ekranları not al nurcan diyip duruo .. Sad yandım ben .... ilk gün bende o iki arkadaşın arasına oturdum ekranları izledim ama şube öle yoğundu ki çok hızlı işlem yaptılar beynim hata verdi bgn düne göre biraz daha sakindi ... bi kaç ekranı anladım ... bakaşlım yrn neler yapcam ???? müdürüm de süper biri 3 hafta önce şubeye başlamış bgn dedi ki nurcan hanım sen gidebnilrisin dedi daha erken çıoktım ... çok yazdım neyse Smile
liberdal

ilk gün Empty
MesajKonu: Geri: ilk gün   ilk gün Icon_minitimeSalı Tem. 31, 2007 3:06 pm

bana kimse çıkabilirsin demiyor ben de çıkmıyom. hepsi öküz gibi çalışıyor oha oldum çüş oldum What a Face
serkan

ilk gün Empty
MesajKonu: Geri: ilk gün   ilk gün Icon_minitimeSalı Tem. 31, 2007 3:12 pm

valla benim şube çok rahat yeni bir şube zaten. Hergün günde iki kere müdürle beraber müşteri ziyareti yapıyoruz. Müdürle aramız iyi. Ersin de alıştı artık alanya mahmutlar şubesine. Müdüre çok genç bizim 10 senelik daha. Neyse ben ve ersin çok memnunuz, herkese başarılar.

ilk gün
1 sayfadaki 1 sayfası