IS BANKASI EGITIM GRUBU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
IS BANKASI EGITIM GRUBU

TEMEL BANKACILIK EGITIMI/GISE YETKILISI

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Bankanın OUT 'ları

3 posters
YazarMesaj
feyyaz

feyyaz

Bankanın OUT 'ları Empty
MesajKonu: Bankanın OUT 'ları   Bankanın OUT 'ları Icon_minitimeSalı Tem. 31, 2007 12:10 pm

Bence bankanın Out 'ları senelerdir memur pozisyonunda kalıp sınavı verememiş şahsiyetler , çok kınamadım aman bizde veremeyiz sınavı fakat halleri o kadar garip ki tarifle anlatılmıyo resmen yeni memurlara 'bu da sınavı verir 2 sene sonra gider' gözüyle bakıp kıllık yapıolar ... neyse OUT sunuz hepiniz... Very Happy
nurcan

nurcan

Bankanın OUT 'ları Empty
MesajKonu: Geri: Bankanın OUT 'ları   Bankanın OUT 'ları Icon_minitimeSalı Tem. 31, 2007 2:08 pm

ooooooo .... o outlardan bizde de var sanırım olmayan şube yok...
liberdal

Bankanın OUT 'ları Empty
MesajKonu: Geri: Bankanın OUT 'ları   Bankanın OUT 'ları Icon_minitimeSalı Tem. 31, 2007 3:02 pm

out mu sen gel benim gişecilerimi gör de konuş... telefon baknacılığı uygulaması vardı bugün. aramadılar sonuçları ''olumsuz ''yazıp geçtiler. öle azım açık bakakaldım. hadi biri belki 10 yıllık ya diğeri 6 aylık!!! aman diyim idealist tavrınızdan vazgeçmeyin bu konformist insanlara kapılmayın!!

Bankanın OUT 'ları
1 sayfadaki 1 sayfası