IS BANKASI EGITIM GRUBU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
IS BANKASI EGITIM GRUBU

TEMEL BANKACILIK EGITIMI/GISE YETKILISI

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

gişe deneyimi

3 posters
YazarMesaj
nurcan

nurcan

gişe deneyimi Empty
MesajKonu: gişe deneyimi   gişe deneyimi Icon_minitimeÇarş. Ağus. 01, 2007 12:53 pm

arkadaşlar bgnden itibaren gişedeyim.... kasam tuttu... ekranlar çok karıştı.. 85 fiş kestim ... müdürümle ve 3 şefimle aram çok iyi geriye bi kıdemli memur kaldı onunla da aram çok iyi Smile arkadaşlar dökümleri almayı unutmayınız ... ekranınıza yazınız Smile başım ağrıooooo Razz haydi size de başarılar ilk gişe gününüzdeeee..... lol!
tuuba

tuuba

gişe deneyimi Empty
MesajKonu: Geri: gişe deneyimi   gişe deneyimi Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2007 1:30 pm

arkadaslar gısedeyım hıc acık vermeden gıderken bugun 40 ytl acık verdım megersem sadı hocanın dedıgı cıkmıs kasanın ıcıne dusmus bır 20lık dıgerıde ust kısma sıkısmıs:S:S:S neysekı bulduk:) mutlu ve huzurluyum:D
liberdal

gişe deneyimi Empty
MesajKonu: Geri: gişe deneyimi   gişe deneyimi Icon_minitimeÇarş. Ağus. 15, 2007 12:17 pm

215 fis bastım. 50 milyardan fazla para girdi kasaya. bir sürü k1 devraldım. akşam 7 lira gene girdi bana allah kahretsin
fiş rekorunuz nedir aloo? var mı 215i geçen
liberdal

gişe deneyimi Empty
MesajKonu: Geri: gişe deneyimi   gişe deneyimi Icon_minitimeÇarş. Ağus. 15, 2007 12:18 pm

ne 50si yaa 100bin ytl diyecem.

gişe deneyimi
1 sayfadaki 1 sayfası